EN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERLE EN UYGUN FİYATLAR

Başlangıç

790


  • Değerlendirilen 1 kişi için
  • 7-9 arası kullanım kredisi alımınızda
Profesyonel

590


  • Değerlendirilen 1 kişi için
  • 16-25 arası kullanım kredisi alımınızda
  • Başlangıç Paketine göre %30 hesaplı
Özel


  • 100 ve üzeri kredi satın alımlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

PERFORMANS PAZARLAMASI

Kabul edelim, iki seçeneğe sahip olmak bir tercih değil, bir ikilemdir. Neden PEŞİN veya TAKSİTLİ kampanyaları arasında seçim yapmak zorunda bırakılasınız ki? Haklısınız, böyle olmamalı.


360°KOÇLUK’da ya o ya da bu zorlaması söz konusu değildir. Bizim platformumuzu kullanırken, performans bazlı pazarlamaya dayalı olarak iki ilave ödeme seçeneğine sahip olacaksınız. Bunlarla beraber 4 seçeneğiniz oluyor. Nasıl mı? Basitçe şöyle:

Seçenekler ile tercih hakkınız olacak. Tercihleriniz size üstünlük sağlayacak.

Sistemi hiçbir ödeme almadan size açarız. Siz tanıtımınızı yapar veliyi ikna eder ve kredi sürecini başlatırsınız yani öğrenci ekledikçe ödeme yaparsınız.

Sistemi hiçbir ödeme almadan size açarız. Mevcut öğrencileriniz vardır. Bunları eklemek istersiniz. 10 veya üstü paketlerden peşin alırsınız. Hemen kullanmaya başlarsınız.

Sistemi hiçbir ödeme almadan size açarız. Mevcut öğrencileriniz vardır. Bunları eklemek istersiniz. 10 veya üstü paketlerden alırsınız. 9 taksitle ödeme yaparsınız. Hemen kullanmaya başlarsınız.

Öğrenci sayısı fazla olan bir kurumsunuzdur. Bizimle iletişime geçersiniz. 100 kişi ve üstü indirimlerden yararlanırsınız.

SORULARINIZ MI VAR?

Kullanım KREDİSİ nedİr?

Koçluk yaptığınız bir öğrencinin tüm sürecinin değerlendirmek ve raporlarını alabilmek için gereken kredidir. Örneğin 10 kişilik bir öğrenci grubunuz varsa 10 kullanım kredisine ihtiyaç duyarsanız. 10 kişiye yönelik bir sürece başlamak için hesabınızda en az 10 kullanım kredisine sahip olmalısınız.

KREDİLERİMİN GEÇERLİLİK SÜRESİ NE KADAR?

Kredilerinizi aldığınız tarihten itibaren 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Kullanmaya başlamak İÇİN ödeme yapmam gerekİyor mu?

360°Koçluk sistemini kullanmaya başlamak tamamen ücretsiz. Üye olduğunuzda sistemi kullanabilmeniz için hesabınız aktif olarak açılacaktır. Bu hesapla sistemi değerlendirip incelemelerinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda kredi satın alıp devam edebilirsiniz.

Banka havalesİ İle ödeme yapabİLİR MİYİM?

Tabii ki. Banka havalesi ile de ödeme yapabilirsiniz.

360° KOÇLUK

EĞİTİMLERİMİZE HEMEN KATILIN

hemen kullanmaya başlayın.