top of page

EĞİTİM DENİLİNCE

360 Eğitim Logo (Yatay).png

2008 yılından bu yana eğitim sektöründe geniş çaplı hizmetler üreten markalarımız 360° EĞİTİM çatısı altında birleşerek daha güçlü ve kurumsal bir yapıda artırılmış kalite anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin en büyük eğitim şirketi yolunda emin adımlarla giden 360 EĞİTİM, modern eğitim felsefesi ve gelişen teknolojinin gücüyle; eğitim ve öğretimi, her alanda daha kaliteli ve verimli kılmak adına öğrenen ve öğreten herkes için güçlü çözümler üretmeye devam ediyor.

2008 yılından itibaren hizmet veren markalarımız 360°Eğitim altında birleşmiştir. Türkiye’nin en büyük eğitim şirketi yolunda emin adımlarla giden şirketimiz, müşterilerin hızla değişen eğitim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla; 360° Hızlı Okuma, 360° Koçluk, Akıllı Koç, Formülsüz Fizik, EduKariyer ve Ölçek360 kapsamındaki ürün ve hizmetleri tek çatı altında toplamıştır. 360°Eğitim bünyesindeki her oluşum, müşterilerin eğitim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılama konusunda stratejik bir konuma sahiptir.

360° EĞİTİM bünyesindeki markalarımızın, müşterilerin ve paydaşlarımızın eğitim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılanmasında stratejik bir konuma sahip olduğuna inanıyoruz.

bottom of page